AK PARTİ’DEN BİR KORONA SKANDALI DAHA

AK Partililerin koronavirüs (covid-19) testlerine vatandaştan önce ulaşmaları skandallarının ardı arkası kesilmiyor.

Vatandaş koronavirüs hastalığı ile mücadele ederken AK Partililerin salgın üzerinden rant elde etmesi tepkilere neden oldu.

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, kişisel Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda, AK Partili milletvekili İsmail Tamer’in oğlu Namık Tamer’in Instagram hikâyesinde yer alan “Covid-19 Rapid Test için ön sipariş alınır. Lütfen iletişime geçiniz” yazılı görüntüleri paylaştı.

Özkiraz, AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’e “İstifanızı bekliyoruz” çağrısı yaparken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya da “Gereken yapılacak mı?” sorusunu yöneltti.

VEKİL OĞLUNA YALANCI DEDİ

AK Partili İsmail Tamer ise iddiaları yalanladı. Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Tamer, “Oğlum Namık Tamer’in WhatsApp durumuna koyduğu Covid 19 testiyle ile ilgili paylaşımında ön sipariş alınır gibi ifadenin yanlış asılsız gerçek dışı olduğu böyle bir ticaretinin olmadığını bu kitlerin Sağlık Bakanlıgının  kontrolünde olduğunu belirtir kamuoyunun bilgilerine sunarım” dedi.

 

 

Ayrıca Bakınız

GÖKÇEK, İLBER ORTAYLI’YA CAHİL DEDİ

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek, tarihçi yazar İlber Ortaylı’ya “YA CAHİLSİN YA DA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir