AK Partili isimden Soylu’ya “Erdoğan’ın Gücü”

Dün akşam saatlerin istifa eden ve sonra istifası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geri çevrilen Süleyman Soylu’ya güç hatırlatması AK Parti’den geldi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, sosyal medya hesabından Süleyman Soylu’ya Erdoğan hatırlatması yaptı.

AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyuran ve ardından AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından istifası kabul edilmeyen Süleyman Soylu hakkında açıklamalarda bulundu.

Soylu’ya, Cumhurbaşkanı Erdoğan hatırlatmasında bulunan Çam, “Sendeki Güç Erdoğan’ın” dedi.AKP’li Çam’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı şöyle:

“Sayın Süleyman Soylu’yu tabanımız sevmişti. Ancak, başarının nereden geldiğini, imkân ve yetkileri kimin verdiğini, liderimiz sayın Erdogan’ın gücünü nasıl paylaştığını asla unutmamalı. Şayet liderinden destursuz ayrılır ise bu muhabbeti yitirir; Kardeşane hatırlatmak istedim!”

 

Ayrıca Bakınız

YA AŞI VE TEDBİR YADA KARANTİNA KISIR DÖNGÜ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Aşı ve tedbirlerle sağlanacak toplumsal bağışıklığın aksi, kısır döngüdür. Salgını bitirmek için tedbirlere uyun, aşınızı olun. Ya tedbir ve aşı, ya kısır döngü!" açıklamasında bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir