AK PARTİLİLER ARTIK TROLLERDEN RAHATSIZ

AK Parti’nin önde gelenleri ve eski danışmanlar artık trollerden rahatsız olmaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski metin yazarı ve eski AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, son dönemde televizyon ekranlarında AK Parti’yi savunmak adına skandallara imza atan kişilere yönelik AK Parti yönetimini trollerden uzak durun diye uyardı.

Ülke TV’de Esra Elönü’nün sunduğu “Arafta Sorular” programında Sevda Noyan, “Ya bak 15 Temmuz kursağımızda kaldı. Yani yapamadık istediklerimizi. Boş bulunduk. Yani yanlış anlaşılmasın doğru anlaşılsın bizim aile şöyle bir 50 kişiyi götürür. Onu söyleyeyim” diyerek tüm Türkiye’nin tepkisinin çeken açıklamalar üzerinden çok geçmeden yandaş Fatih Tezcan olayı tepkilerin artmasına neden oldu.

Provokatör gazeteci Fatih Tezcan’ın “Tayyip Erdoğan’ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede” dediği gündeme geldi. Bu açıklamalar AK Partili isimlerin dahi tepkisini çekti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski metin yazarı ve eski AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, AKP’ye uyarılarda bulundu.

AK Partili Aydın Ünal sosyal medya hesabından “Eski Fetöcü, eski PKK’lı, eski azılı Erdoğan karşıtı, aklı, ahlakı kıt fırıldak bir güruh, “Erdoğan’ı savunuyoruz” maskesiyle ortalığa pislik saçıyor, AK Parti ve Erdoğan’a büyük zarar veriyorlar. Bunlar ilaç değil, zehir! Bunlarla arasına mesafe koymayan kaybetmeye mahkumdur” mesajını yayımladı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanı ve Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk ise sosyal medya hesabından “Neredeyse her gün cahil, kifayetsiz muhterisin biri çıkıp @Akparti ‘yi, ‘reisi’ savunuyorum diye bir skandala imza atıyor. Tepki görünce akıllı sandığımız insanlar bu cehaleti savunmak zorunda hissediyor kendini. Ve iyi başlamış bir hikaye, cahillerin kaleminden drama dönüşüyor” mesajını paylaştı.

AK Parti yi savunmak adına sosyal medya başta olmak üzere fikri tartışmaya girmeyen bu kesimler hakaretler yazarak insanların AK Partiye karşı olması için tüm güçleriyle çalışıyorlar.

50 KİŞİYİ GÖTÜRECEK KİŞİ İTALYA VATANDAŞI ÇIKTI

YANDAŞ FATİH TEZCAN’A SORUŞTURMA

Ayrıca Bakınız

GÖKÇEK, İLBER ORTAYLI’YA CAHİL DEDİ

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek, tarihçi yazar İlber Ortaylı’ya “YA CAHİLSİN YA DA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir