Akşener’e ‘Genel Başkanım’ Diyen Memur Görevden Alındı

Çorum’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şahit olarak katıldığı nikahı kıyan memur Erdem Sakınmaz görevden alındı. Sakınmaz, nikah esnasında Akşener’e “Sayın Genel Başkanım” diye hitap etmişti.

Gazete Duvar’dan Elvan Yılmaz’ın haberine göre İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şahit olarak katıldığı nikahı kıyan Çorum Belediyesi evlendirme memuru Erdem Sakınmaz görevden alındığı iddia edildi. AK Parti’li Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın tarafından görevden alınan Sakınmaz’ın yerine yeni nikah memuru atanırken, görevden alma gerekçesi ise açıklanmadı.

Akşener, geçen hafta sonu İYİ Partili Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner’in oğlunun düğününe katılmak için Çorum’a geldi. Düğün töreninde çiftin nikah şahitliği Akşener yaptı.

Nikah esnasında Çorum Belediyesi evlendirme memuru Erdem Sakınmaz, İYİ Parti genel başkanına salondaki misafirlere tanıtırken, “Sayın Genel Başkanım Meral Akşener” diye hitap etmişti.

Ayrıca Bakınız

Kırım İlim ve Hayır Derneği Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Dünya'da ve Türkiye'de yaşayan Kırım Türkleri ile Kırım'la bağlarını kuvvetlendirmek için kurulan Kırım İlim ve Hayır Derneği genel kurulunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir