Devlet Göreve Kerimcan Durmaz ‘a Ceza

İki – üç video paylaşıp saçma sapan hareketlerle ünlü olmanın ne kadar kolay bir iş olduğunun en basit örneği olan Kerimcan Durmaz adlı şahsa karşı devlet önlem almalıdır.

Daha önce sosyal medya hesabından masturbasyon videoları paylaşan ve yargılandığı davada 10 ay hapis ayrıca 5 bin tl para cezası alan sözde fenomen paylaştığı videoda kendisinin hiç bir özelliği olmadan sadece saçma sapan hareketleri sayesinde para kazandığını unutarak çalışmak için dışarda olan insanlara “geberin”dedi.

Kullandığı lüks aracıyla dolaşarak video çeken Durmaz ayrıca trafik kurallarını hiçe saydı. Trafikte video çekerek kurallara uymayan Durmaz hakkında soruşturma açılmalıdır.

Kanunlarca korunan Türk aile yapısına aykırı davranışlar sergileyen gençlere kötü örnek olan söz konusu şahış hakkında Ajans Turkasi olarak devleti göreve davet ediyoruz.

 

 

Ayrıca Bakınız

14 Yaşında Tecavüze Uğrayan Model İntihar Etti

14 yaşındayken yaşadığı cinsel istismar sebebiyle geçtiğimiz günlerde anne olamayacağını öğrenen 23 yaşındaki model Daisy Coleman, erkek arkadaşıyla görüntülü konuşurken kafasına silahla sıkarak canına kıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir