ERDOĞAN SALGINI DUA İLE ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOR

Galatasaray kalecisi Muslera, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Koronavirüs (covid-19) salgınıyla dua ile mücadele etmekle eleştirdi.

Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle salgınla mücadele Erdoğan’a gerekli tedbirleri almadığı yönünde eleştiri geldi. Galatasaray’ın kalecisi Muslera, artan koronavirüs haberleri üzerine ESPN televizyonuna yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüsle ilgili yaptığı açıklamaları eleştirdi.

ESPN’nin haberine göre; Muslera, Galatasaray’da koronavirüs vakalarının olduğunu dile getirirken, Erdoğan için dini hastalığın önünü koydu diyerek şu açıklamayı yaptı:

Türkiye’de günde 300 vaka açıklanıyor. Cumhurbaşkanı, dini hastalığın önüne koydu. Dualarla işin içinde çıkabileceğini düşünerek işleri karmaşık hale getirdi.”

Muslera, daha önce ligeri tatil edilmemesi üzerine oynanan Beşiktaş derbisi sonrası sosyal medyadan Bilim Kurulu’nu “Kendileri sosyal mesafede otururken bizden oynamamızı istediler” diye eleştirmişti.

Ayrıca Bakınız

Kırım İlim ve Hayır Derneği Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Dünya'da ve Türkiye'de yaşayan Kırım Türkleri ile Kırım'la bağlarını kuvvetlendirmek için kurulan Kırım İlim ve Hayır Derneği genel kurulunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir