Ana Sayfa / GÜNDEM / KADİR İÇİN ADALET KADİR ŞEKER SERBEST BIRAKILSIN

KADİR İÇİN ADALET KADİR ŞEKER SERBEST BIRAKILSIN

Dershane sonrası evine giderken kadına şiddete sessiz kalamayan Kadir Şeker, kadın cinayetini önlemek isterken katil oldu.

Evine giderken yaşanabilecek bir kadın cinayetini önlerken katil olan Kadir Şeker için Türkiye adalet istiyor.

Konya‘da yaşayan ve üniversiteye hazırlanan Kadir Şeker, dün kütüphaneden çıktığı sırada bir kadının darp edildiğini gördü. Kadını darp eden saldırgan Özgür Duran, kendisine müdahale etmek isteyen Kadir Şeker’e de saldırmaya başladı.

Saldırgan, elinden kurtulan ve kaçmaya çalışan Kadir Şeker’i yakalayarak tekrar saldırdı. Bunun üzerine Şeker, meyve soymak için yanında taşıdığı bıçakla Duran’ı göğsünden yaraladı.

Hastaneye kaldırılan saldırgan yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Polis ekipleri, olay yerindeki kan izlerini takip ederek, Kadir Şeker’i ikamet ettiği teyzesinin evinde gözaltına aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen ve göz yaşlarını tutamayan gencin yüzünde ve boğazında darp izleri olduğu görüldü. Kadir Şeker, emniyetteki işlemlerinin ardından “kasten öldürme” suçlamasıyla tutuklandı.

Saldırganın 19 suç kaydı bulunuyor

Saldırgan Özgür Duran’ın, ‘Kasten yaralama’, “hırsızlık’, “yağma” ve “uyuşturucu madde ticareti” gibi suçlardan toplam 19 suç kaydının bulunduğu öğrenildi.

 

#KadirSekerSerbestBırakılsın

#kadiricinadalet

Ayrıca Kontrol Et

Bahçeli: Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası sosyal medya hesabından İdlib ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli Düşmanın görüldüğü yerde ezilmesi gerektiğini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir