Karınca Adam 3 Geliyor

Sinemaseverler yep yeni bir filme hazır olun. Karınca Adam (Ant-man) serisinin 3 filmi geliyor.

Marvel Comics’in çizgi romandan aynı adla sinemaya uyarladığı Karınca Adam serisi 3 filmiyle seriye yeni bir soluk katacak. Paul Rudd ve Evangeline Lilly’in başrollerini oynadığı serisinin devam filmi ile ilgili açıklama geldi. Açıklamalara göre Karınca Adam 3 filminin senaristliğini Rick ve Morty, Miracle Workers gibi dizilerin senaristliğini yapan Jeff Loveness yapacak. 

Ocak 2021’de çekimlerinin başlaması hedeflenen serinin 3 filminin koronavirüs (covid-19) salgını nedeniyle ileri bir tarihe alınabileceği konuşuluyor.

Serinin İlk Filminin konusu : Boyunu küçülterek gücünü arttırma gibi inanılmaz bir kabiliyete sahip olan uzman hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı kucaklamalı ve akıl hocası Dr. Hank Pym’e, Ant-Man kostümünün ardındaki sırrı, yükselen tehlikelere karşı koruması konusunda yardım etmeli. Tüm engellere rağmen, Pym ve Lang dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundalar.

Serinin İkinci filminin konusu : “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminin ardından ev hapsinde olan Scott Lang hem baba hem Süper Kahraman olarak seçimlerinin sonucuyla uğraşmaktadır. Bir yandan ev yaşamıyla Ant-Man olarak sorumluluklarını dengede tutmaya çalışırken, acil bir görevle birlikte Hope Van Dyne ve Dr. Hank Pym ile karşı karşıya kalır. Scott bir kez daha kostümünü giymek ve geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak için Wasp ile omuz omuz savaşmayı öğrenmek zorundadır.

 

Ayrıca Bakınız

KONYA’DA 3 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Ahde Vefa Turan Birliği Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği tarafından Konya’da düzenlenen 3 Mayıs Türkçülük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir