Ana Sayfa / GÜNDEM / Kazaz Gündeme Gelmek İçin Saçmalamaya Devam Ediyor

Kazaz Gündeme Gelmek İçin Saçmalamaya Devam Ediyor

Canı sıkıldıkça, biriyle evlenmesiyle ve birine kızmasıyla din değiştirmesiyle, akla mantığa sığmayan açıklamalarıyla kendini gündemde tutmaya çalışan eski model Tuğçe Kazaz son açıklamasıyla kendinden bekleneni yaptı.

Tuğçe Kazaz YouTube kanalına 12 Aralık’ta yüklediği videodaki Cumhuriyet’in kurucu değerlerine ve Atatürk ilkelerine çirkin sözler etti.

Kazaz açıklamasında şu skandal cümlelere yer ve verdi: “Kemalizm ile arasına mesafe koyamayan Allah ile arasına mesafe koyar. Adam esti gürledi, ondan sonra adam şöyle, adam böyle, adam seçilmiş, neredeyse ilahlaştırma sürecine gidecek bir hale dönüştürüldü.

Cumhuriyet’le birlikte Osmanlı’dan kalan miras ortadan kaldırıldı. Bunun da tam aksi getirildi ve yayıldı. Yani ahlak mı vardı ahlaksızlık getirildi, din mi vardı dinsizlik getirildi, inanç mı vardı inançsızlık getirildi. Olan bu. Ondan sonra Kemalistler doğru. Bugün dokunabilir misin Atatürk’e? Dokunamazsın adamın kutsalı...”

Tuğçe Kazaz’ın bu skandal açıklamaları sonrası sosyal medya ayağa kalktı. Kazaz’a bu açıklamaları sonrası eleştiri yağdı.

Kazaz tepkiler üzere sosyal medyadan “Benimle ilgili ahlaksız tweetler atanlar ya Atatürkçü ya Kemalist ya da CHP, PKK ve İmamoğlu’na destek verenlerdir. Ahlaksızlık getirildiğinin kanıtı sizin ahlaksız saldırılarınız. Bu milletin binlerce yıllık mirasını sizin gibi yüzyıla sıkıştırmaya çalışan zibidilere yedirmeyiz.” açıklamasını yaptı

Ayrıca Kontrol Et

REKTÖR FETÖCÜYÜ EVLİYA YAPTI

FETÖcüler yaşayan evliya ilan edilmeye başladı. FETÖ üyesi olmaktan ceza alan örgüt üyesini evliya ilan eden hemde bir Profesör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir