Ana Sayfa / DÜNYA / MEGXIT Taht mı? Diziler mi?

MEGXIT Taht mı? Diziler mi?

İngiliz Kraliyet ailesinden Sussex Dükü Prens Harry ve eşi düşes Meghan Markle, İngiltere Kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerinden çekildiğini açıkladı.

Açıklama Birleşik Krallıkta şok etkisi yaratırken ; bir kısım medya Taht sıralamasında 6. sırada olan Harry’in eşi Meghan’ın etkisinde fazla kalarak kraliyetten uzaklaşmasının sonucu olarak gördü.

Çift tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “Aylar süren derin düşünce ve fikir alışverişi sonucu ; bu yıl bir değişim yapma ve bu kurum içinde kendimize daha yenilikçi bir rol biçimlendirmeye başlama kararı aldık. Kraliçe’ye tam desteğimiz sürerken ; Kraliyet ailesindeki ‘üst düzey’ görevlerimizden çekildiğimizi ve ekonomik olarak bağımsızlığımızı kazanma yolunda çalışmaya başlayacağımızı söylemek isteriz.”

Meghan Markle bilindiği üzere dizilerde rol alan bir aktris olarak bir çok dize de rol almış, kraliyet ailesine girmesiyle sinema sektöründen uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Kraliyet kurallarına uyum sağlayamayan Meghan Markle eşi Harry ile birlikte Kuzey Amerika’ya yerleşeceğini açıklaması daha dizi sektörüne geri dönüş sinyali olarak algılandı.

Konuyla ilgili Kraliyet ailesinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Ayrıca Kontrol Et

LİBYA’DA ATEŞKES BAŞKA BAHARA MI KALDI?

LİBYA’DA ATEŞKES BAŞKA BAHARA MI KALDI? İç karışıklarla uğraşan Libya’da ateşkes başka bahara kaldı. Rusya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir