TERÖRİST BAŞINA TELEFON HAKKI VERİLDİ

İmralı Cezaevi’ne tutuklu bulunan terör örgütü PKK’nın başı bebek katili Abdullah Öcalan, telefonla ailesiyle görüştü.

İmralı Cezaevi’nde bulunan terör örgütü PKK’nın başı Abdullah Öcalan’ın avukatlığını yapan Asrın Hukuk Bürosu, Öcalan’ın ailesiyle telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini açıkladı.

Hukuk bürosu, İmralı F Tipi Kapalı Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevi’nde bulunan terörist başı Abdullah Öcalan ile birlikte Ömer Hayri Konar, Hamili Yıldırım ve Veysi Aktaş hakkında açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada:

“İmralı Adası’nda tutulan müvekkillerimiz Sayın Abdullah Öcalan, Ömer Hayri Konar, Hamili Yıldırım ve Veysi Aktaş’ın aileleri bugün (27.04.2020) bulundukları yerlerdeki Savcılıklar aracılığıyla müvekkillerimizle birer telefon görüşmesi gerçekleştirmişlerdir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Terörist başı Öcalan ile görüşen Mehmet Öcalan da “Dün bize yarın saat birde Urfa Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelin dediler. Biz de bunun üzerine bugün gittik ve telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Telefonumuz bir kez kesildi. Sonra konuşmaya devam ettik. Telefonla görüşmemiz yaklaşık 20-25 dakika sürdü. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Hastalık şuan burada yok ama ilerde ne olur belli değil dedi. Ağırlıklı olarak güney üzerine değerlendirme yaptı. Birlik çağrısında bulundu” diye belirtti.

 

Ayrıca Bakınız

GÖKÇEK, İLBER ORTAYLI’YA CAHİL DEDİ

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek, tarihçi yazar İlber Ortaylı’ya “YA CAHİLSİN YA DA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir