VİRÜSTEN KORUNMAK İÇİN ÜFÜRÜKÇÜYE GİTTİLER VİRÜS KAPTILAR

Türkiye’de tüm çağrılara, doktorların açıklamalarına rağmen virüsten korunmak için üfürükçülerin yolunu tutanlar üfürükçüden virüs kaptı.

Fıkralara konu olacak olay Kayseri’de yaşandı. Kayseri’de bir kadın, virüsten korunmak isteyenleri okuyup üfleyip virüs bulaştırdı. Virüsten kaçanlar virüse mağruz kaldı.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, ‘üfürükçü’ bir koronavirüs taşıyıcısı kadının, ‘okuyup üflediği’ mahallenin tamamına koronavirüsü yaydığını söyledi. 

Gazeteci Veli Altınkaya, Kayseri Telgraf gazetesinde, virüs taşıyıcısı bir kadının, koronavirüsü mahalleye yaydığı ilginç bir olayı aktardı.

Altınkaya “Kişisel veriler nedeniyle ne mahalle ne de isim vermeyeceğim. Ama siz nere olduğunu anlarsınız. Halen kısmi karantina uygulanan eski bir beldemizde bir otobüs şoförü virüsü ilk olarak bulaştırıyor. Virüsün bulaştığı isimlerden biri de, ‘okuyup-üflemesi kuvvetli’ olan bir kadın.

Mahalle sakinlerinin bir bölümü virüsün bulaşmaması için bu kadını ziyaret ederek kendilerine de ‘okuyup-üflemesini’ istiyorlar. O kadın okuyup üflerken virüsü koca mahalleye yayıyor, iyi mi?

Evinde durmayıp, maskesini takmadan okuyup-üfleyen kadından medet uman yurdum insanı ne diyeyim sana” diye yazdı.

Ayrıca Bakınız

GÖKÇEK, İLBER ORTAYLI’YA CAHİL DEDİ

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek, tarihçi yazar İlber Ortaylı’ya “YA CAHİLSİN YA DA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir