Ana Sayfa / DÜNYA / YÜZÜKLERİN EFENDİSİ DİZİ OLARAK DÖNÜYOR İŞTE OYUNCULAR

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ DİZİ OLARAK DÖNÜYOR İŞTE OYUNCULAR

Efsane film Yüzüklerin Efendisi’nin yeni çekilecek dizisin kadrosu belli oldu. Amazon’un 1 milyar dolardan (5 milyar 900 milyon lira) fazla bütçe ayırdığı The Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi) dizisinin oyuncu kadrosunu açıkladı.

Güney Afrika doğumlu Britanyalı yazar J.R.R. Tolkien’ın dünyaca ünlü eseri Yüzüklerin Efendisi’ serisindeki kitapların dizi uyarlamasının ilk sezonu 20 bölümden oluşacak.

Şirketin dizi projesi için açtığı resmi Twitter adresinden oyuncu kadrosundaki isimler ilk defa paylaşıldı: Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickersve Daniel Weyman.

Yüzüklerin Efendisi, İngiliz Oxford Üniversitesi profesörü J. R. R. Tolkien‘in yazdığı epik fantezi türündeki romandır. Hikâye Tolkien’in çocuklar için yazdığı 1937 tarihli Hobbit‘in devamı olarak başlamıştı ancak sonunda ondan çok daha büyük bir eser haline geldi. 150 milyonun üstündeki satış sayısıyla tüm zamanların en çok satan ikinci romanıdır.

Yüzüklerin Efendisinin sinemaya uyarlanan 3 serilik sinema filleri Yüzük kardeşliği; İki Kule, Kralın Dönüşü tün dünyada geniş bir izleyici kitlesiyle kendi kitlesini oluşturmuştu.

Ayrıca Kontrol Et

RAMO DİZİSİNİN ESRA’SI KİMDİR (SİBEL BİLGİÇ)

İzleyicileri ilk bölümüyle ekrana bağlayan ratinglerde ilk sırayı alan Ramo dizi nin oyuncularından Sibel'i canlandıran Esra Bilgiç kimdir? Nerelidir? Hangi futbolcuyla evlilik yaptı? daha önce hangi projelerde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir